Little Acorns

Little Acorns

Świetna platformówka z wiewiórkami w roli głównej

Little Acorns to gra platformowa na Windows Phone. Gra oparta jest o stary, ale sprawdzony schemat skakania po platformach i zbierania różnego rodzaju przedmiotów. Jeśli narzekasz na brak dobrej gry platformowej na Windows Phone, to koniecznie sprawdź Little Acorns! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Przyjazne sterowanie
  • Zmieniające się pory roku

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Little Acorns to gra platformowa na Windows Phone. Gra oparta jest o stary, ale sprawdzony schemat skakania po platformach i zbierania różnego rodzaju przedmiotów. Jeśli narzekasz na brak dobrej gry platformowej na Windows Phone, to koniecznie sprawdź Little Acorns!

W Little Acorns będziesz sterował sympatyczną wiewiórką, która musi znaleźć w lesie żołędzie i owoce dla swojej rudej rodziny. Oczywiście brzmi to dosyć łatwo, ale w praktyce zadanie jest dużo trudniejsze. Na Twojej drodze staną różnego rodzaju przeszkadzajki - gąsienice, pszczoły i pająki. W dodatku na przejście planszy jest ograniczona ilość czasu. Podczas gry dostępne są też drobne bonusy, które pozwalają na spowolnienie czasu lub chwilową "nieśmiertelność" Twojego bohatera.

Dzięki łatwemu sterowaniu w Little Acorns gra się naprawdę lekko. Oprócz skakania po platformach można (a nawet trzeba) skakać po przeszkadzających nam owadach, oraz huśtać się na linach, dzięki którym dostaniesz się w trudno dostępne rejony planszy. Kontrola nad gryzoniem jest naprawdę płynna i łatwa.

Little Acorns to solidna gra platformowa, która mimo prostego pomysłu na rozgrywkę potrafi wciągnąć gracza na dłużej. Jeśli tęsknisz za platformówkami starej szkoły sprawdź Little Acorns!

Little Acorns

Download

Little Acorns